Emoční čistění

 

Emoční zdraví a esenciální oleje

Esenciální oleje vytvářejí uklidňující a povznášející efekt na naši mysl a emoce a pomáhají tak přirozeně uvolňovat napětí a stres. Pokud je rozprašován nebo lokálně aplikován olej, který má optimální obsah terapeutických složek, výsledkem je pocit zdraví a emoční rovnováhy.

Esenciální oleje na zlepšení emočního zdraví

Čich je jediným z pěti smyslů, který je přímo propojen na limbický systém (limbic lobe) – emoční kontrolní centrum našeho mozku. Na pocity obavy, deprese, únavy a stresu se již staletí aplikovaly esenciální oleje z důvodu jejich povznášejících, uklidňujících a očistných účinků na emoční zdraví. Pomocí difúze silic nebo jejich místní aplikací na cílená místa na našem těle napomáhají terapeutické složky esenciálních olejů znovu získat rovnováhu tam, kde stres, deprese nebo duševní nepohoda narušila zdravé emoční fungování. Abyste se dostali do stavu přirozené emoční rovnováhy, zvažte používání esenciálních olejů na aromaterapii nebo masáže.

Bez ohledu na vaše současné emoční rozpoložení Vám mohou esenciální oleje Young Living Therapeutic Grade ™ (esenciální oleje terapeutické kvality) pomoci zlepšit nebo nově získat optimální emoční pohodu.

Aromaterapie

Existují dvě metody používání esenciálních olejů v aromaterapii: inhalace a místní aplikace.

Naučte se techniky správné inhalace esenciálních olejů. (Link)

Zjistěte, jak se používají esenciální oleje při místní aplikaci. (Link)

Poznámky:

Esenciální oleje jsou velmi silné a některé mohou být dráždivé pro vaši pokožku. Pokud se podráždění vyskytne, okamžitě aplikujte nosný olej (např. V6 od Young Living) nebo čistý rostlinný olej na postižené místo.

Pozorně si před použitím přečtěte informace přiložené k jednotlivým esenciálním olejům.[:sk]

Emočné zdravie a esenciálne oleje

Prírodné zložky, ktoré obsahujú esenciálne oleje vytvárajú ukľudňujúci a povznášajúci efekt na našu myseľ a emócie, a tak pomáhajú prirodzene uvoľňovať napätie a stres. Ak je rozprašovaný alebo lokálne aplikovaný olej, ktorý má optimálny obsah terapeutických zložiek, tak výsledkom je pocit zdravia a emočnej rovnováhy.

Esenciálne oleje na zlepšenie emočného zdravia

Čuch je jediným z piatich zmyslov, ktorý je priamo prepojený na limbic lobe – emočné kontrolné centrum nášho mozgu. Na pocity obavy, depresie, pocity únavy a stresu sa už stáročia aplikovali esenciálne oleje z dôvodu ich povznášajúcich, upokojujúcich a očistných účinkov na emočné zdravie. Pomocou difúzie esenciálnych olejov alebo ich miestnej aplikácie na cielené miesta na našom tele, terapeutické zložky esenciálnych olejov napomáhajú opätovne získať rovnováhu tam, kde stres, depresia alebo duševná nepohoda narušila zdravé emočné fungovanie. Aby ste sa dostali do stavu prirodzenej emočnej rovnováhy, tak zvážte používanie esenciálnych olejov na aróma terapiu alebo masáže.
Bez ohľadu na vaše súčasné emočné rozpoloženie, terapeutické oleje Young Living Therapeutic Grade™ (YLTG) vám môžu pomôcť zlepšiť alebo nanovo získať optimálnu emočnú pohodu.

Aróma terapia

Existujú dve metódy používania esenciálnych olejov v aróma terapii: inhalácia a miestna aplikácia.

Naučte sa techniky na správnu inhaláciu esenciálnych olejov. (link)
Zistite ako sa používajú esenciálne oleje pri miestnej aplikácii. (link)

Poznámka: Esenciálne oleje sú veľmi silné a niektoré môžu byť dráždivé pre vašu pokožku. Ak sa podráždenie vyskytne, tak okamžite aplikujte career / nosný olej alebo čistý rastlinný olej na postihnuté miesto. Pozorne si pred použitím prečítajte informácie priložené k jednotlivým olejom.[:]