Ing. Alena Brožová

[:cs]Jmenuji se Alena Brožová, původní profesí jsem ekonom, pracuji v Kladně (bez problémů je možné setkat se kdykoliv v  Praze, často bývám také k zastižení v Žamberku v Orlických horách).

V současné době se zabývám alternativními metodami ozdravění a anti-age-ingu. Často a ráda pracuji také s budoucími maminkami. Dětem mohou olejíčky pomoci ve škole, podpořit soustředění, snadněji zvládat stres a nápory u zkoušek.

Esenciální oleje terapeutické kvality YL pro mě jsou radost a nádhera přírody, síla a jemnost dohromady.

Můj postoj:

Velmi ráda předávám lidem kolem sebe informaci o esenciálních olejích terapeutické kvality YL a seznamuji je s možným používáním. Pomáhají mi v práci, těší mě v každodenním životě, dělají radost. Lidé se usmívají a velmi pozitivně reagují na olejíčky…, těší je. To je první krok k ozdravění….

Vše zkouším nejdříve na sobě. Kombinuji, hledám možnosti a varianty. Zajímá mě rozvoj v duchovní oblasti, podpora tvořivosti, regenerace a harmonizace těla.

Pokud chcete pomoci nalézt krásnou, láskyplnou a radostnou cestu k dalšímu rozvoji, mohu vám s tím pomoci. Ráda vás pozvu do svého týmu.

Proč miluji YL:

Olejíčky pro mě jsou láska na první pohled, jsou nádherné a živé. Cítím se s nimi být součástí přírody.

Celý vesmír v lahvičce. Je tam krása a život, radost z krás naší Země, je v nich krása a lehkost žití. S úžasnými vůněmi se člověku zatají dech a tělo jenom přijímá tu nádheru.

Pokud chcete vyzkoušet…. ráda vám pomohu.

Kontakt:

Zpět

[:]