Mgr. Zuzana Mališová

[:sk]Sprevádzam ľudí prostredníctvom osobných konzultácii. Vítam u seba ženy, mužov, aj deti. Sprevádzam ľudí odblokovaním stresu, prácou od Katie Byron, ženskými kruhmi a prechodovými rituálmi.

Jeden deň v týždni sa venujem deťom v lesnom klube Pramienok v Bratislave, v Lamači. Napísala som knihu Deti nás učia a liečia. Mojím cítením je nielen písať o živote, ale skutočne to tak aj žiť. Čo je samo o sebe veľká méta. Niekedy sme obdarovaní veľkým uvedomením, premeniť ho na realitu však môže byť niekedy náročné. Mne osobne v tom pomáhajú esenciálne oleje Young Living a preto toto poznanie šírim ďalej.

Vďaka veľkej podpore Martinky Fančovičovej som sa rozhodla zverejniť niekoľko príbehov o svojom prežívaní pôsobenia esenciálnych olejov. Nájdete ich na mojom osobnom webe www.radost.sk.

Keďže som kňažka, rada by som ženy pozvať do naciťovania svojho tela. Žijeme cyklom luny. Vajíčko v nás sa rodí, dozrieva a každý mesiac pokiaľ nie je oplodnené tak odchádza. Prináša nám posvätnú menštruačnú krv. A je len na nás, či si dovolíme prežiť múdrosť menštruácie, alebo ju budeme volať „krámy“. Vajíčko v nás žije každý mesiac cyklus Panny, Milenky, Matky a Stareny, múdrej ženy. Náš život je taký istý. Žijeme v ňom obdobia Panny, Milenky, Matky a Stareny. A tieto obdobia charakterizuje iná vitalita, iná múdrosť, iný spôsob vnímania a Bytia. Preto Vás pozývam so mnou tento rok objavovať vône prislúchajúce k týmto štyrom archetypom. Článok vždy napíšem v období, ktorého sa archetyp týka, aby sme nádherné vône Young Living mohli objavovať spoločne.

Každý človek sa od počatia stretáva s tým, s čím sme tu na Zemi obklopení – so živlami. Sme nimi a oni sú nami. Plameň Lásky zažal oheň nášho stvorenia sa v hmotné telo. Počas pobytu v brušku u maminky sme spojení s vodou. Príchod na tento svet pre je spojený s naším prvým nádychom, so vzduchom. Učíme sa žiť na Zemi, ktorá je predstavená hmotou a žijeme v hmotnom tele. Toto všetko sú živly, ktoré cítime ako dnu, tak aj zvonku – ako vánok, či vietor, svätojánsku vatru, potoky, rieky a moria a našu krásnu hmotnú krajinu. Každý živel je iný a má iné vibrácie a patria k nemu iné esenciálne oleje. V článkoch o jednotlivých živloch Vám ich predstavujem.

Kontakty

Články na webe EOTK

Späť

[:]