Přehled akcí Joy Team

Nabídku akcí pravidelně aktualizujeme. Vyplatí se vracet :).

Dejte ostatním vědět o Vaší akci.
Jste členem Joy Teamu a chcete přidat do seznamu Vámi pořádanou akci? Prosím kontaktujte nás. Stačí poslat: Název, místo, datum, čas, krátký popis, jméno organizátora a jeho číslo Young Living, odkaz na více informací nebo registraci (web, email, tel. atd.) Po schválení redakční radou bude pozvánka vložena.

******

 

******

LISTOPAD 2019

2.11. 2019/ YOUNG LIVING DEN

Pro tento den bude řada distributorů esenciálních olejů Young Living chystat zajímavé akce. Ať už různá setkání, nebo prostřednictvím internetu. Stačí se tedy podívat kolem, nebo oslovit některého z distributorů.

Pokud sami takovou akci pořádáte a chcete o ní dát vědět ostatním. Napište nám do redakce a rádi vaši akci zveřejníme v tomto přehledu.

2.11. 2019/ YOUNG LIVING DEN – PRAHA

Zajímavé způsoby využití esenciálních olejů, inspirované přednáškou Adityi Nowotneho budeme představovat v rámci EVROPSKÉHO DNE YOUNG LIVING, který pořádáme.. Akce bude zážitková a je vhodná i pro úplné nováčky. Pro vás pokročilejší se nabízí praktická možnost seznámit se a následně umět pracovat se sebe-testováním EO a propojením EO s technikou Ho´oponopono.

KDY: 2.11.2019 od 14 do 18 h.
VÍCE INFORMACÍ A REGISTRACE: Více informací a registraci najdete zde.

3.11. 2019/ BĚH S ESENCEMI YOUNG LIVING  – PRAHA

V případě, že jste vy nebo někdo ve vašem okolí zaměřeni na pohyb, můžete si s námi zaběhat. I při této aktivitě využijeme podporu EO.
VÍCE INFORMACÍ: Stručné info a registrace je zde.

******

DUBNA 2019

24.-26.4.2020/ ZÁKLADNÍ OBCHODNÍ DOVEDNOSTI – ADITYA NOWOTNY

Informace pro vážné zájemce o možnosti jak podnikat s Young Living. Praktické a velice hodnotné informace od člověka, který sám vybudoval svoji organizaci Young Living od začátku až do konce. Vše co zde bude řečeno, vychází z praxe. Navíc od člověka, který se i po dosažení skvělých obchodních úspěchu nadále vzdělává a pracuje na své organizaci i sám na sobě. Tento kurz je intenzivní, ale také jedinečný.

KDY: 24.-26.4.2020
KDE: Regenerační studio Dayal
INFORMACE: info@dayal.cz