Raindrop

Raindrop – cesta k rovnováze s esencemi YoungLiving

Stejně jako dešťová kapka, která letí vzduchem, zvlhčuje jej, dopadá na zem a přináší půdě výživu a energii, tak kapka esenciálního oleje letí aurou našeho těla, měkce dopadá na pokožku našich zad a přináší tělu výživu a energii. Odtud tedy Raindrop – dešťová kapka – jedinečný způsob harmonizace našeho těla, mysli a ducha pomocí esenciálních olejů.

Jemné elektrické frekvence olejů Oregáno, Tymián, Bazalka, Cypřiš, Libavka, Majoránka a Máta se spojují v synergickou sílu, která podporuje regenerační procesy v kostních strukturách naší páteře a celkově podporuje naší obranyschopnost na buněčné úrovni. Spolu se směsí Valor a AromaSiez tak vzniká nepopsatelná symfonie vůní, která přináší pohodu, klid a radost do celé naší bytosti.

Sada Raindrop

Raindrop vytvořil americký aromaterapeut Gary Young kombinací neobyčejné síly čistých esenciálních olejů, reflexní masáže chodidel, jemných doteků konečků prstů (inspirovaných doteky peříček s tělem při rituálních obřadech šamanů kmene Lakota) a jasného záměru naší mysli. Nabízí nám tak jedinečnou možnost, jak přirozeně nastolit rovnováhu v oblasti těla, mysli a duše.

Vyzkoušejte, zda i pro vás je kombinace síly vaší mysli, vůně esenciálního oleje a jemného doteku tím, co přinese uvolnění, jistotu a rovnováhu do vašeho života. Vyzkoušejte Raindrop!

Zažijte Raindrop – naučte se Raindrop – sdílejte Raindrop

 

V sekci „Přehled akcí Joy team“ najdete informace, kde a jak se můžete Raindrop  naučit.[:]