Zuzana Müllerová

KDO JSEM

Jmenuji se Zuzana Müllerová a se svou rodinou bydlím na okraji Prahy. Vystudovala jsem střední odbornou školu v oboru zdravotní laborant. V tomto oboru nepracuji, ale i díky jeho studiu jsem se začala zajímat o další způsoby jak ovlivnit lidské zdraví. Postupně jsem absolvovala rekvalifikační kurz sportovní masáže, kurzy reflexní terapie, reiky, muzikoterapie a řadu přednášek o esenciálních olejích. V těchto i jiných oborech se snažím i nadále vzdělávat. Dává mi to možnost věci navzájem kombinovat a snažit se najít v danou chvíli to nejlepší možné řešení.

S ČÍM VÁM MOHU POMOCI

Mám zkušenosti s použitím esenciálních olejů u dětí, u zvířat i u dospělých.
Osvědčilo se mi použití olejů jako prostředek podpory zdraví, k navození pohody, jako podpory při učení, k úlevě od stresu, zklidnění před spaním nebo třeba uvolnění po sportu. Sama oleje používám v každodenním životě pro sebe i pro svou rodinu. A také pro masáže. Moje doporučení tedy vycházejí převážně z vlastní zkušenosti.

CO NABÍZÍM

RAINDROP TEchnika

Jedná se o techniku, kdy jsou vybrané esenciální oleje nanášeny a speciální technikou vtírány nejprve do plosek nohou a následně také podél páteře. Můžete tak naplno využít pozitivní přínos esenciálních olejů. Pro více informací mě prosím kontaktujte. Nabízím také možnost této terapie za využití vašich vlastních es. olejů Young Living. Samozřejmě v tomto případě platíte masáž bez ceny olejů.

MASÁŽE

Podle domluvy a vaší potřeby kombinuji různé techniky masáží. Relaxační, sportovní, trigger points. Pro masáž používám také sílu esenciálních olejů. Styl masáže i složení masážního oleje společně domluvíme tak, abychom dosáhli co nejlepšího výsledku právě pro vás.

Konzultace:

Pro ty, co by rádi vyzkoušeli esenciální oleje, nabízím možnost konzultace a to emailem, telefonicky nebo i osobně v rámci Prahy a blízkého okolí.

Registraci:

Pokud Vás esenciální oleje okouzlí alespoň z poloviny tak jako mě, pomohu Vám s registrací do programu Young Living. Získáte tak vlastní přístup ke všem nabízeným olejům za výhodné ceny, možnost dostávat odměny a bonusy a zlepšit životní styl sobě i okolí.

Podporu a informace:

Pokud se stanete součástí mého týmu, nabízím Vám navíc dlouhodobou podporu ve formě konzultací, pravidelného zasílání novinek nejen o využití esenciálních olejů, pozvánky na školení, zápisky a zajímavosti ze školení, kterých se účastním. Záleží jen na vás, co všechno z toho využijete.

PROČ OLEJE YOUNG LIVING

Výrobky Young Living mě každý den znova a znova přesvědčují, že jsou jedinečné. Mohu vám napsat cokoliv, ale nic se nevyrovná tomu zažít to na vlastní kůži. V tomto podání se nejedná jen o esenciální oleje, ale v každém výrobku je také kus duše. Duše rostlin a i lidí, kteří se o ně s láskou starali od semínka až po lahvičku.

KONTAKT

Zpět